“Miłość niejedno ma imię” – spotkanie z Moniką Sawicką

Spotkanie z pisarką, Moniką Sawicką było ,,wisienką na torcie” w obchodach Tygodnia Bibliotek w sułowskiej filii bibliotecznej. Pani Monika przyjazd do Sułowa potraktowała jak podróż sentymentalną. Tutaj bowiem, przez wiele lat, rok rocznie spędzała super wakacje.

Temat spotkania wpisał się idealnie w idę “Przepiśnika”. Rozmawiałyśmy o życiu, o miłości, która różne ma oblicza i niejedno ma imię. O miłości, która wiele zniesie i wiele wybacza. Ale zawsze trzeba pamiętać o tym, aby szanować i kochać siebie. Podsumowując te nasze ,,życiowe” rozważania można by rzec: im bardziej pokochasz siebie, tym bardziej będziesz umiał kochać innych. Trzeba żyć i cieszyć się każdym dniem. Na zakończenie, wszystkie uczestniczki miały okazję nabyć książki Pani Moniki i otrzymać imienne autografy.

Monika Sawicka to polska pisarka powieści obyczajowych. Z wykształcenia dziennikarka. Udziela się w osiedlowej telewizji Otwarta Telewizja Młodych RETSAT1, która działa na łódzkim osiedlu Retkinia.

W swoich książkach opowiada o najważniejszych sprawach w życiu każdego człowieka – miłości, przyjaźni, ale także o ludzkich słabościach i codziennych problemach.

Jej bestsellerowe powieści to „Kruchość porcelany” oraz „Serwantka”. Pisarka jak dotychczas opublikowała kilkanaście powieści z różnych, wręcz skrajnych gatunków, w tym nowy cykl, na który składają się powieści obyczajowe „Dobrze, że jesteś” oraz „Za rok o tej porze”, książeczkę dla dzieci „O Kajtku szczęściarzu”, erotyczną powieść „Gra wstępna” oraz kolekcję listów wymienianych z przyjaciółką Moniką Kamieńską zebranych w „M do kwadratu”.

Możesz również polubić…

Skip to content