Kody do czytelni internetowej Legimi

Nieprzerwanie zapraszamy do skorzystania z oferty bezpłatnego dostępu do platformy czytelniczej Legimi, na której znajduje się 60 000 e-booków. Czytelnicy zapisani do naszej biblioteki mogą mieć dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu, założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

Wypożyczanie e-booków jest całkowicie darmowe. Aby móc skorzystać z tej możliwości należy odebrać indywidulany kod dostępu. Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie http://www.legimi.pl/dbpw/. Następnie wybrane książki pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu.
Kody dostępu możecie Państwo otrzymać osobiście podczas wizyty w bibliotece ale również telefonicznie lub mailowo, pisząc na adres: bibliotekamilicz@wp.pl. W temacie maila proszę wpisać „Prośba o kod Legimi”.W wysyłanym zgłoszeniu wystarczy podać numer karty czytelnika i dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres zamieszkania ) w celu weryfikacji.
Wszystkich Czytelników, którzy jeszcze nie skorzystali z czytelni internetowej gorąco zachęcamy.

Możesz również polubić…

Skip to content