Sobota z planszówkami

W sobotę, 25 lutego odbyło się kolejne spotkanie naszego bibliotecznego Klubu Gier Planszowych. Tego dnia pojawiło się wiele nowych twarzy. Bardzo nas cieszy, że z miesiąca na miesiąc klub staje się bardziej popularny i przyciąga ludzi, którzy wolą ten czas spędzić z nami. Ekipa, która nas odwiedza, to dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, dorośli, a także seniorzy.

Zastanawiacie się czasem dlaczego i czy warto skorzystać z naszej oferty?

Gry, oprócz tego, że dostarczają dużo zabawy, uczą zdrowej rywalizacji i pozwalają dorosłym oderwać się od codziennych obowiązków, a dzieciom od telefonów i komputerów. Planszówki dostarczają mnóstwo frajdy, często edukują, uczą logicznego myślenia, ćwiczą refleks. W zasobach bibliotecznych znajduje się sporo gier, które sukcesywnie uzupełniać będziemy nowymi tytułami.

Kolejne spotkanie naszego klubu już 11 marca. Zapraszamy serdecznie i obiecujemy, że nie będziecie się nudzić.