To i owo na zimowo

Sułowskie zajęcia feryjne ,,To i owo na zimowo” przeszły już do historii.

Program, jaki wspólnie z miejscową filią Ośrodka Kultury, zaoferowaliśmy w tym sezonie dzieciom, był bardzo ciekawy. Obejmował swoim zakresem niebanalne zajęcia plastyczne (,,Zimowe sowy”, ,,Gwiezdny kalejdoskop”, ,,Kolorowy karmnik zimowy”), artystyczne warsztaty, na których dzieci tworzyły biżuterię czy też autorskie wydania plecaczków. Uczestnicy zajęć wzięli również udział w ciekawych zajęciach florystycznych i ornitologicznych, obejrzeli w kinie film ,,Mecz o wszystko”, wyszaleli się w Kosmicznych Kulkach, a stracone kalorie uzupełnili na zajęciach kulinarnych, które niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem. Było więc artystycznie i kulturalnie, energochłonnie i smacznie. A nade wszystko wesoło!!!