I OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY „Miłosne Melodie”

Ośrodek Kultury w Miliczu wraz z Biblioteką Publiczną w Miliczu zapraszają solistów do wzięcia udziału w I Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Miłosne Melodie”, organizowanym w Miliczu (woj. dolnośląskie).

Konkurs skierowany jest zarówno do młodzieży jak i dorosłych. Uczestnicy będą oceniani w trzech kategoriach wiekowych: kat. I – młodzież szkół podstawowych klas 6-8, kat. II – młodzież szkół ponadpodstawowych do 17 roku życia oraz kat. III – dorośli w wieku 18 lat i więcej.

Aby wziąć w nim udział wystarczy zaśpiewać dowolną piosenkę o tematyce miłosnej w języku: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, ukraińskim lub hiszpańskim. Występ należy zarejestrować w postaci wideo, a link do nagrania wraz z kartą zgłoszeniową i niezbędnymi klauzulami wysłać do 3 marca 2023 roku na adres konkursowy (informacja w regulaminie).

Konkurs jest dwuetapowy. Eliminacje do finału następują w I etapie konkursu. Najlepsi zostaną zaproszeni do II etapu – finału, który odbędzie się 1 kwietnia 2023 roku w sali widowiskowo-kinowej Milickiego Kina Capitol.

Szczegóły konkursu w regulaminie, dostępnym na stronie https://kultura-milicz.pl/i-ogolnopolski-konkurs-wokalny-milosne-melodie/

Zapraszamy!

Możesz również polubić…

Skip to content