VII Biblioteczny Turniej Szachowy

W minioną sobotę, 19 listopada rozegraliśmy Biblioteczny Turniej Szachowy. W szranki o tytuł mistrza „królewskiej gry”, w kategorii juniorów do lat 12 stanęło 14 graczy. Zawody odbywały się systemem szwajcarskim, na dystansie 7 rund, po 10 minut każda. Podczas rozgrywek panowała atmosfera skupienia i sportowej rywalizacji, a zawodnikom dzielnie kibicowali wytrwali rodzice. Pełne emocji zmagania wyłoniły najlepszych zawodników.

Pierwsze miejsce wywalczył Patryk Pauliński, drugie Maciej Mazurkiewicz, trzecie Miłosz Żegliński.

Zwycięska trójka otrzymała puchary. Wszyscy biorący udział w turnieju otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Turniej zorganizowaliśmy we współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym „Skoczek”.