Biblioteka poleca

Dzisiaj proponujemy Wam dwie książki Kristin Hannah autorki powieści romantycznych. Spośród najważniejszych dzieł w twórczości tej pisarki możemy wyróżnić również następujące pozycje: “Magiczna chwila”, “Słowik”, “Odległe brzegi”, “Wielka samotność”, “Zimowy ogród”, “Na domowym froncie”, “Nocna droga”, “Wyśnione szczęście”, “Prawdziwe kolory”.


Pierwsza książka “Rzeczy, które czynimy z miłości” to poruszająca i wzruszająca powieść, która opowiada o trudnych życiowych wyborach, marzeniach, podróży w celu odnalezienia istoty rodziny oraz o potrzebie bycia kochanym w trudnych życiowych momentach. Angie dowiaduje się, że godne mierzenie się ze wszelakimi życiowymi problemami może być lepszym rozwiązaniem niż ucieczka od nich. Kobieta odkrywa również, że w życiu można zaznać trochę szczęścia, mimo że nie jest to łatwe, bo nie raz trafia się na wiele trudnych do ominięcia przeszkód.


Zaś druga propozycja “Zdarzyło się nad jeziorem Mystic” to piękna historia o odwadze i walce o własne marzenia. To też opowieść o trudnych wyborach i ich konsekwencjach. Anna całe swoje życie dbała o córkę i męża, wierząc w to, że dla rodziny trzeba poświęcić wszystko.
Sięgnij po książki już teraz i doświadcz magii autorki fenomenalnych bestsellerów.
Opis pochodzi od wydawcy.

Możesz również polubić…

Skip to content