Drewniane serduszka

10 lutego, punktualnie o 10:00, dzieci, które postanowiły ferie spędzić razem z Ośrodkiem Kultury i Biblioteką w Sułowie, zgromadziły się na warsztatach stolarskich. Te arcyciekawe zajęcia poprowadziła pani Ania Jadczyk. Na początku, dzieci zapoznały się z historią stolarstwa, obejrzały różne narzędzia stosowane dawniej i obecnie przez mistrzów tego rzemiosła. Następnie zostały zaproszone do praktycznej części zajęć. Ubrane w ochronne fartuchy, wykonywały własnoręcznie drewniane, walentynkowe upominki dla swoich najbliższych. Przy tej okazji, można było odkryć wiele drzemiących w nas talentów. Czerwone serduszka prezentowały się uroczo. Zajęcia mogły odbyć się dzięki sponsorom: Towarzystwu Przyjaciół Sułowa, Gminie Milicz, firmie ART-zbyt, BS w Miliczu, Sołectwu Sułów i Parafii w Sułowie.