Spotkanie autorskie w Potaszni

W piątek, 8 listopada do filii bibliotecznej w Potaszni na spotkanie z młodymi czytelnikami przybyła pisarka Karolina Binek. Młoda autorka opowiedziała o spełnieniu największego marzenia którym było napisanie i wydanie debiutanckiej powieści “Ale arbuz !” Podczas spotkania Pani Karolina przeczytała kilka zabawnych fragmentów książki. Pisarka opowiedziała również o swoich studiach, pracy dziennikarza która jest jej pasją, pracy nad kolejną powieścią oraz o planach na przyszłość. Na koniec spotkania kilkoro uczestników zakupiło książkę autorki opatrzoną dedykacją “z arbuzowymi życzeniami” a kolejni zadeklarowali chęć wypożyczenia jej w bibliotece. W ramach podziękowania pisarką została nagrodzona gromkimi brawami.