BIBLIOTEKA DLA POWODZIAN

Od 25 września w naszej Wypożyczalni dla Dorosłych rusza „Kiermasz książki bibliotecznej”.

W tym wyjątkowym wydarzeniu każdy zakup ma ogromne znaczenie! Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na pomoc dla osób dotkniętych tragicznymi skutkami ostatniej powodzi. To nie tylko okazja, by wzbogacić swoją domową biblioteczkę, ale przede wszystkim realny sposób na wsparcie tych, którzy stracili dorobek życia i potrzebują naszej solidarności.

Na kiermaszu znajdziecie szeroki wybór książek używanych i nowych – od powieści, przez literaturę faktu, po książki dla dzieci. Każda zakupiona książka to cegiełka, która pomoże odbudować życie powodzian.

Dołączcie do nas i pomóżcie tym, którzy potrzebują naszej pomocy. Razem możemy wiele!