Kwietniowe spotkanie Klubu PRZEPIŚNIK
23 kwietnia w filii bibliotecznej w Sułowie odbyło się kolejne spotkanie Klubu PRZEPIŚNIK. Jak zawsze była to doskonała okazja do oderwania się od codziennych obowiązków, spędzenia czasu w miłym towarzystwie oraz rozmów o książkach...
















