Żabki z życzeniami

“Tydzień Bibliotek 2023″ w Sułowie zainaugurowały przedszkolaki, składając wizytę w naszej filii bibliotecznej. Słońce za oknem, wiosna w rozkwicie i również to, że dziś jest święto wszystkich Bibliotekarzy, sprawiło, że było bardziej uroczyście niż zwykle. Dzieci złożyły życzenia dla wszystkich Pań Bibliotekarek. W podziękowaniu za pamięć i życzenia, częstowały się słodkimi ciasteczkami. A później, niezwykle grzecznie i z zaangażowaniem, wysłuchały bajeczki o zaginionej Żabce. Kolorowa książeczka zachwyciła maluchy. Żabka była też bohaterką piosenki, którą wszyscy śpiewaliśmy. Bo któż nie zna historii zaczynającej się od słów: ,,Była sobie żabka mała, która mamy nie słuchała”. Żabie portrety dzieci tworzyły już z pamięci. A na koniec maluszki mogły samodzielnie wybierać i oglądać kolorowe książeczki.