Dotacja NPRCz 2.0 na zakup książek

Z przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka otrzymała dotację w wysokości 24 231 zł na „ZAKUP I ZDALNY DOSTĘP DO NOWOŚCI WYDAWNICZYCH” w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Celem programu jest wzmocnienie potencjału bibliotek w środowisku lokalnym przez wzrost atrakcyjności i dostępności ich zbiorów. W ramach zadania zakupione zostaną książki oraz opłacona zostanie usługa zdalnego dostępu do e-booków oraz audiobooków.  Już niebawem na półki milickiej Wypożyczalni dla Dorosłych, Oddziału Dziecięcego oraz naszych filii bibliotecznych w Sułowie, Czatkowicach, Gądkowicach, Potaszni oraz Dunkowej trafią nowe książki zakupione dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. O nowych zakupach będziemy na bieżąco informować w naszych mediach społecznościowych.