Wakacyjne różnorodności w Sułowie

Wakacyjne zajęcia w filii bibliotecznej w Sułowie odbyły się od 11 do 15 lipca. Grupa młodych uczestników stworzyła kolaż „Czym jest dla mnie bezpieczeństwo w sieci”. Temat bardzo znany, ale również bardzo potrzebny, więc przypominajmy! Po temacie poważnym przyszedł czas na wspólną zabawę czyli „to i owo”. Dzieci upiększyły kubki śniadaniowe, bo przecież białe to trochę nudne. Stworzyły „ogród w słoiku”, po to, żeby zabrać do domu, w prezencie dla mamy. Każdego dnia, gdy starczyło czasu, dzieci odpoczywały przy grach planszowych. Gdy natomiast głowa była „przeciążona” wybierali się do parku, trochę odpocząć. W ostatnim dniu zajęć, grupa młodych uczestników już na zupełnym luzie, przy dobrych humorach, gawędziła zajadając się pysznym lodami.