Darmowy dostęp do Legimi

Przypominamy, że nasza biblioteka oferuje zdalny dostęp do e-booków na PLATFORMIE Legimi.

Wszyscy nasi Czytelnicy mają możliwość bezplatnego dostępu do ogromnego zbioru książek elektronicznych.
Na półkach Legimi czekają kryminały, fantastyka, literatura faktu, powieści obyczajowe, romanse, książki dla dzieci i młodzieży, a także poradniki, książki do nauki języków obcych oraz literatura dla profesjonalistów.

Co zrobić by korzystać z legimi?

• By korzystać z tego zasobu wystarczy, że zarejestrowany w Bibliotece Czytelnik, na podstawie otrzymanego od nas unikalnego kodu, założy konto na stronie: LEGIMI i pobierze bezpłatną aplikację.
  • Kody dostępu możecie Państwo otrzymać mailowo, pisząc na adres: bibliotekamilicz@wp.pl
  • W temacie maila proszę wpisać „Prośba o kod Legimi”
  • W wysyłanym zgłoszeniu wystarczy podać numer karty czytelnika i dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres zamieszkania ) w celu weryfikacji.