Bajkowy świat

W poniedziałkowe przedpołudnie, 20 maja, naszą bibliotekę dziecięcą odwiedziły pięciolatki z Przedszkola Samorządowego. Małymi krokami zbliża się koniec roku szkolnego i z tą grupą zobaczymy się dopiero po wakacjach. Dzisiejsze spotkanie było więc okazją, żeby przekonać się co zostało w główkach przedszkolaków po całorocznym odwiedzaniu biblioteki. Maluchy musiały zmierzyć się z pytaniami z literatury dziecięcej. I cóż się okazało? Dzieci z ochotą odpowiadały na pytania, bo po prostu znają bajki, wiedzą gdzie wędrował Koziołek Matołek, z kim przyjaźni się Kubuś Puchatek oraz kto szedł przez las w czerwonym płaszczyku i niósł dla babci jedzenie w koszyku. Zapraszamy wszystkie dzieci do odwiedzania biblioteki. Świat bajek czeka na Was!!!